Toimunud sündmused 2020/2021

Õpetajate päev

Oktoobrikuu üks vaieldamatult oodatuim sündmus nii lastele kui ka pedagoogidele on õpetajate päev. Seekord haaras ohjade enda kätte 9. klass juba 2. oktoobril. Päev tõi palju rõõmu kõigile.

Loovtööde kaitsmine

Oktoobri alguses kaitsesid 9. klassi õpilased väga edukalt oma loovtöid. Hindamiskomisjonil oli võimalik näha-kuulda, kuidas korraldati üks jalgpalliturniir ja Eesti-teemaline mälumäng, imetleda Kanepi kihelkonnast kogutud kirikinnaste ainetel kirjutatud sõrmkindaid, avaldada arvamust kolme lõuendile maalitud kunstiteose kohta ja anda hinnang ühele leedvalgustile.

Maailm puhtaks

18. septembril said õpilaste kaasabil puhtamaks Krootuse küla avalikud kohad pisiprügist, kuid vedelema ei jäetud ka silma riivavat ega keskkonda kahjustavat suuremat rämpsu.

Keeltepäev

Keeltepäev

1. septembril tähistasime Euroopa keeltepäeva. Üritus toimus sportlikus võtmes. Ürituse eesmärk oli liikuda ja samas saada uusi teadmisi Euroopas elavate rahvaste keelte ja kultuuri kohta. Keeltepäeva eestvedajaiks olid keeleõpetajad Sirje Tamm ja Leeni Seppel.

Karaski- Krootuse jooks

Sügisese spordinädala raames toimus XXXIII Karaski- Krootuse jooks. Sel aastal saavutas võidu 8. klassi õpilane Rainer Valliste, tema järel jõudsid finišisse Reio Kähr (9. kl), Heiko Laane (8. kl), Välek Veeroja (9.kl), Kevin Sirelpuu (4. kl) ja Raimond Raulis Kirves (6. kl). Tüdrukute arvestuses saavutas võidu Viktoria Ivanova 9. klassist, tema järel lõpetasid Marjanika Tsibo (7.kl), Melani Telling (5. kl), Getter Väisa (6. kl), Kerilii Koll (4. kl) ja Kirsti Adoson (2. kl).