Aineolümpiaadide tulemused 2018/2019

 

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

8. klass          Markus Kõiv              3.-4. koht

Emakeeleolümpiaadi piirkondlik voor

5. klass         Iti Triin Telling             2. koht

6. klass        Taavet Kindsigo          7. koht

7. klass        Katriin Sirol                12. koht

8. klass        Markus Kõiv               1. koht

9. klass        Lisete Härma              1. koht

Vabariiklik emakeeleolümpiaad

8. klass       Markus Kõiv                 24. koht

9. klass       Lisete Härma                3. koht

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

7. klass        Välek Veeroja             12. koht

8. klass        Markus Kõiv                9. koht

9. klass        Lisete Härma              11. koht

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

6. klass          Taavet Kindsigo            5.-6. koht

7. klass          Välek Veeroja               1. koht

                      Katriin Sirol                   4. koht

8. klass          Markus Kõiv                  3. koht

                      Kerttu Konks                 4. koht

9. klass         Lisete Härma                 1. koht

                     Tulev Mägi                     4. koht

                     Johanna Juhkam           5. koht

Keemiaolümpiaad olümpiaad

8. klass          Markus Kõiv                      1. koht

9. klass          Lisete Härma                     5. koht

                      Johanna Juhkam               10. koht

Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

4. klass          Mihkel Valter Michelson    10.-15. koht

5. klass          Iti Triin Telling                    11. koht

6. klass         Taavet Kindsigo                  8. koht

8. klass          Markus Kõiv                       2.-4. koht

9. klass          Lisete Härma                     4.-7. koht

Ühiskonnaõpetuse piirkondlik voor

6. klass         Taavet Kindsigo                 7. koht

Käsitööolümpiaadi piirkondlik voor

9. klass         Rea Nukk                          1. koht

Käsitöö konkursi vabariiklik voor

9. klass         Rea Nukk                          8. koht

Kodunduseolümpiaadi piirkondlik voor

7. klass          Viktoria Ivanova                 3. koht

Nuputa võistlus maakondlik

4. klass            võistkond                      9. koht

                        Mihkel Valter Michelson          peastarvutamise    5.-8. koht

                        Mia Niinemägi                         peastarvutamise    19.-21. koht

                        Kärt Nukk                                peastarvutamise    23.-25. koht                                      

5.-6. klass        võistkond                       7. koht

                         Iti Triin Telling

                         Janek Almere

                         Adeele Sikamägi

                         Taavet Kindsigo

Nutispordi piirkondlik finaal

6.-7. klass   Margarita Ivanova                3. koht

                    Katriin Sirol                          7. koht

                    Taavet Kindsigo                    8. koht

                    Heiko Laane                         9. koht

8. klass         Kristofer Soo                       4. koht

                     Anette Ojarand                    7. koht

Nutispordi vabariiklik finaal

Krootuse PK                                            3. koht

7. klass          Katriin Sirol                        16. koht

8. klass          Kristofer Soo                      13. koht

                      Markus Kõiv                       14. koht

Pranglimise piirkondlik finaal

Sirgujad       Liisa Vagula                          3. koht

                    Jessika Marleen Sabre         4. koht

                    Laura Almere                        6. koht

                    Valdur Veeroja                      11. koht

                    Kristo Käo                             16. koht

                    Ranek Raig                           17. koht

                    Silver Kruuda                        18. koht

Oskajad       Taavet Kindsigo                    4. koht

                    Heiko Laane                         7. koht

                    Jan Kindsigo                         9. koht

Neiud           Elis Soo                                1. koht

                    Katriin Sirol                           2. koht

                    Rea Nukk                              3. koht

                    Johanna Juhkam                  4. koht

                    Kerttu Konks                         5. koht

                   Ülle Suur                                6. koht

                    Anette Ojarand                     7. koht

                    Anette Erstu                         9. koht

                   Kadi Kuldmägi                      11. koht

                   Evelin Oraka                        13. koht

                   Viktoria Ivanova                   15. koht

                   Anna Cordey                        16. koht

Noormehed    Markus Kõiv                       2. koht

                      Kristofer Soo                       4. koht

                      Hardi Tohvri                        5. koht

                      Välek Veeroja                     8. koht

                      Rihhard Kuld                      10. koht

                      Kait Rosenberg                  15. koht

                      Tulev Mägi                         16. koht

                   

Känguru

PRE-EKOLIER (1.- 2. klass) - 6179 osavõtjat

                        Marii Tamm                          3499. koht

                        Rasmus Kährik                    5115. koht

EKOLIER (3.- 4. klass) - 6512 osavõtjat

                        Jessica Marleen Sabre        673. koht

                        Mia Niinemägi                      1088. koht

                        Melani Telling                       1826. koht

                        Mihkel Valter Michelson        2655. koht

                        Kärt Nukk                              2779. koht

                        Risto Toming                         3059. koht

                        Kristo Käo                             3304. koht

                       Rihard Rammul                      4401. koht                                            

                       Lisandra Soo                          4743. koht

                       Laura Almere                          5086. koht         

BENJAMIN (5.- 6. klass) - 5205 osavõtjat

                       Iti Triin Telling                          1402. koht

                       Adeele Sikamägi                     2551. koht

                       Kevin Kuldmägi                       3967. koht

                       Janek Almere                          4886. koht

                       Sofia Maria Ivanova                 4988. koht

                       Maarius Mänd                          5009. koht

KADETT (7.- 8. klass) - 3849 osavõtjat

                       Markus Kõiv                             712. koht

                       Välek Veeroja                          1121. koht

                       Evelin Oraka                            1272. koht     

                       Katriin Sirol                              1450. koht

                       Kerttu Konks                            2387. koht

                       Kristofer Soo                            2812. koht

                       Rihhard Kuld                            3014. koht

                       Margarita Ivanova                    3063. koht     

                       Viktoria Ivanova                       3464. koht

JUUNIOR (9.- 10.klass) - 2527 osavõtjat

                       Johanna Juhkam                     643. koht

                       Lisete Härma                          1030. koht

                       Anette Erstu                            1686. koht

                       Ülle Suur                                 2266. koht

                       Rea Nukk                                2356. koht

                       Tulev Mägi                              2412. koht

                       Anna Cordey                           2491. koht