Õpetajad

 

1. Rita Punning direktor, matemaatika direktor@krootuse.edu.ee 
2. Imbi Vaikmäe eesti keel, kirjandus, inimese- ja ühiskonnaõpetus imbi@krootuse.edu.ee
3. Helle Jaaska keemia, füüsika, loodusõpetus, matemaatika, informaatika helle@krootuse.edu.ee
4. Vadim Mitroškin vene keel, informaatika  vadim.mitroshkin@gmail.com 
5. Aino Oviir muusikaõpetus, ajalugu, pikapäevarühm ainooviir@hot.ee
6. Sigrid Mallene

algklassid, loodusõpetus, matemaatika

sigrid@krootuse.edu.ee
7. Hele Luht algklassid, matemaatika heleluht@gmail.com 
8. Tuulike Mölder algklassid, pikapäevarühm tuulike@krootuse.edu.ee 
9. Piret Rammul inglise keel  rammulpiret@gmail.com 
10. Aime Sabre eesti keel, kirjandus, pikapäevarühm aimes@krootuse.edu.ee 
11. Karin Valdas

bioloogia, geograafia, loodusõpetus

haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordinaator

karin@krootuse.edu.ee 
12. Peeter Seene töö- ja tehnoloogiaõpetus peeterseene@hot.ee 
13. Ele Kõiv käsitöö ja kodundus ele.koiv@gmail.com 
14. Annabel Huik kehaline kasvatus annabelhuik@gmail.com 
15. Saima Salomon logopeed saimas@hot.ee 

16.

Helen Rebane

ajalugu

helenrebane1@gmail.com 

17.

Krista Varul kunst

kristavarul@gmail.com 

18.

Liisi Rääk

abiõpetaja

liisi.raak@gmail.com 

19. 

Veronika Piir

eripedagoog

veronika.piir@mail.ee 
20. Mai Arujõe raamatukoguhoidja, pikapäevarühm mai.aruj@mail.ee 
21.  Hardi Tiitus haridustehnoloog-arvutisüsteemide administraator harditiitus@gmail.com 

Fotol  taga vasakult: Tuulike Mölder, Ele Kõiv, Hele Luht, Peeter Seene, Piret Rammul,

                                  Saima Salomon, Liisi Rääk, Annabel Huik, Aime Sabre 

ees vasakult: Mai Arujõe, Helle Jaaska, Karin Valdas, Rita Punning, Helen Rebane, Sigrid Mallene.