Sport

2007/2008

21. mai - Maakonna 1.-5. klasside kergejõustiku MV, kus saavutasid Silver Seene mitmevõistluses 5. koha, kaugushüppes 5. koha, palliviskes 5. koha, 60 m jooksus 5. koha, 400 m jooksus 5. koha; Edith Saks palliviskes 10. koha; Karina Valdas mitmevõistluses 16. koha;  Kete Ly Palo mitmevõistluses 13. koha; Alari Parind mitmevõistluses 15. koha.

20. mai - Maakonna koolinoorte kergejõustiku MV, kus saavutasid Betty Sims palliviskes 4. koha, 60 m jooksus 10. koha; Kerli Suur kõrgushüppes 5. koha, kaugushüppes 8. koha, palliviskes 6. koha; Renar Telling kõrgushüppes 7. koha, 100 m jooksus 10. koha; Juss Maidla 100 m jooksus 11. koha.

17.-18. mai - Vabariiklik korvpalli minifestival Sürgaveres. Tüdrukud saavutasid II koha ( Kessu Kindsigo, Edith Saks, Monika Ojarand, Kady Lepik, Kerli Plado, Helen Rebane,  Kairit Rosenberg, Daigi-Riin Pokbinder).

17. aprill - Maakonna 6.-9. kl korvpalli MV tüdrukutele saavutati 5. koht.

9. aprill -  Maakonna koolinoorte „Osavaim korvpallur” võistlus. Omas vanuserühmas saavutasid Kerli Suur I koha; Betty Sims III koha, Helen Rebane 4. koha; Maritana Meitsar 4. koha; Kairit Rosenberg 5. koha; Gert Vigel 9. koha; Kessu  Kindsigo 6. koha.

15.-16. märts - Vabariiklik maakoolide korvpalliturniir Laiusel, kus tüdrukud saavutasid 6. koha.

30. jaanuar - Maakonna 6.-9. klasside korvpalli MV, kus poisid saavutasid 13. koha.

5.-6. detsember - Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga korvpalli MV Imaveres saavutasid tüdrukud 6. koha.

4. detsember - 6.-9.kl  korvpalli karikavõistlustel saavutasid tüdrukud 4. koha ja poisid 13. koha.

28. november - Eesti Koolispordi Liidu rahvastepalli poolfinaal Võrus. Tüdrukud saavutasid 8. koha.

15. november - Maakonna 4.-5.kl meistrivõistlustel rahvastepallis tüdrukutel II koht ( Kessu Kindsigo, Helen Rebane, Monika Ojarand, Edith Saks, Kerli Plado, Kady Lepik, Kairit Rosenberg, Daigi-Riin Pokbinder, Kreetu Traat, Leiki Lahtvee).

11. oktoober - Koolide MV orienteerumises saavutas Krootuse kool 6. koha. Meelis Lahtvee saavutas 10. koha.

4. oktoober Põlvamaa koolide meistrivõistlused teatejooksus, kus koolide arvestuses Krootuse koolil 6. koht. Parima võistkonnana saavutas 4.-5.kl poiste võistkond 4. koha (Alari Parind, Silver Seene, Rait Palo).