Teatri Kodus ja kunstimuuseumis

Teine klass käis 30.märtsil Tartus Teatri Kodus vaatamas ammuoodatud teatrietendust „Viks ja Koba“. Teatri Kodu keldris on tore muuseum, kust saab aimu, kuidas olid ehitatud keskaegsed linnamajad. Muuseumis sai tutvuda erinevate nukuteatrite liikidega. Etendus oli hoogne ja pakkus mõtlemisainet. Kas korralik ja tubli õpilane on alati parem ning targem? Või äkki on ta hoopis edukam  koostööd tehes natuke lohaka, kuid nutika kaasõpilasega?

Teatri juurest jalutati Raekoja platsile, kust leiti üks täitsa viltune maja. Selles majas asub kunstimuuseum. Saadi osa kunstimuuseumi õppeprogrammist. Huvi pakkus näitus, mis rääkis II maailmasõja ajal puruks pommitatud kunstiteoste restaureerimisest.

Kasutati ka juhust, et viidi muuseumi korraldatud maastike joonistuskonkursile ära oma klassi tööd.