Pärimusmuusika kontsert

Novembrikuu esimene nädal oli pühendatud võro keelele. 4. novembril külastasid meid Meelika Hainsoo ja Lauri Õunapuu, et tuvustada õpilastele vanu rahvapille ja pärimusmuusikat. Juttu aeti nii võro kui ka eesti keeles. Kontsert oli tõeliselt kaasahaarav ja õpilaste huvi nii pillide kui muusika vastu suur.

Õpetajate päev

5. oktoobril tähistas koolipere õpetajate päeva. See oli oodatud sündmus lõpuklassi õpilastele, aga ka tervele kooliperele. Hommik algas traditsiooniliselt aktusega, pärast seda võtsid üheksandikud enda kanda nooremate harimise. Õpetajad said sel päeval pisut vabamalt päeva nautida, nagu fotodelt näha saab.

XXXIV Karaski- Krootuse jooks

30. septembril toimus traditsiooniline Karaski- Krootuse jooks. Noormeestest osutusid võitjateks Rainer Valliste (9. kl), Kevin Sirelpuu (5.kl) ja Heiko Laane (9. kl). Tütarlastest olid väledamad Liisa Uutmann (3. kl), Marjanika Tsibo (8. kl) ja Melani Telling (6.kl)

Maailmakoristuspäev 2021

18. septembril toimus aastaid tagasi eestlaste poolt algatatud ja tänaseks üle ilma kandunud Maailmakoristuspäev. Nõnda andsime meiegi oma kooliga oma panuse ja koristasime kogu ilma puhtaks! Tänusõnad kõigile osalejatele, saavutasime tubli tulemuse! Foto on pärit eelmisest aastast, kuna sel aastal jäid töötuhinas pildid lihtsalt tegemata.

Avaaktus

Pihlakamarjad on värvunud oranžiks, puude rohelised lehed vaikselt asendumas kollaste/puanstega ja ilm on järjest jahedamaks, vihmasemaks muutunud - käes on tarkusepäev. 1. septembril toimus Krootuse Põhikoolis tarkusepäevale pühendatud avaaktus, mil meie kooli 1. klassis alustasid oma kooliteed 4 lõbusat poissi ja 4 vahvat tüdrukut. Soovime edu neilse sel silmiavardaval, katsumusterohkelt kuid eelkõige õpetlikul ja toredal teekonnal!