Isad koolis

Isadepäeva-eelsel laupäeval kogunes kaheksa toimekat isa Krootuse koolimajja. Seekordse piduliku ürituse asemel otsustati lapsevanemad tööle rakendada. Kooli mänguväljak vajab hädasti uusi kiikesid, samuti tunneme suurt puudust väliklassist, kus kevadel ja sügisel õuetunde korraldada.

Tegusa päeva raames sai kooli söökla ette uued rulood ja füüsikaklassi uued õpilaslauad kokku pandud. Tehnoloogiaõpetuse ühe seni tühjalt seisnud ruumi seinale looditi ja kinnitati remondiks vajalikud latid. Ühe isa osava töö tulemusena said teravaks keerulisemad treipeitlid. Kõige suuremat ja täpsemat tööd nõudis kaheksanurkse laua kujundamine, selle detailide mõõtmine ja saagimine. Valmis said ka kiigelauad, mis jäävad kevadet ja kiikujaid ootama.

Samal ajal, kui meestevägi saepurutolmus ja masinamüras oma asju ajas, toimetasid õpetajad agaralt köögis. Piruka- ja koogiküpsetamise kõrval tehti kokkuvõtteid oktoobrikuisest koolitusest Rootsis.

Pärast tublit tööd tänas direktor kõiki kohaletulnud isasid tänukirjaga. Lisaks isadele olid töised ka meie meesõpetajad Peeter ja Ahto ning puiduringi juhendaja Toivo Madise.