Eesti 100

23. veebruaril tähistas koolipere suurejooneliselt EV 100. sünnipäeva. Aktus algas presidendi vastuvõtuga. Sel aastal kehastusid presidendiks ja tema kaaslaseks 9. klassi õpilased Kelli Parind ja Brait Pill. Ülejäänud koolipere vahel loositi välja rollid, keda nad vastuvõtul kehastama pidid.

Pärast kätlemistseremooniat toimus kontsert, kus astusid üles näitering, kellade- ja kandleansamblid, väikesed ning suured laululapsed. Kontsert lõppes ühislauluga „Hoia jumal Eestit“. Pärast seda tunnustas direktor tublimaid õpilasi tänukirjaga ja avalikustas Veerandi Tegija tiitliga pärjatud, kelleks sellel korral olid Markus Kõiv 7. ja Lisete Härma 8. klassist. Pärast tunnustamist kinkis direktor igale õpilasele kogumiku „Hetki Karaski-Krootuse koolist 250“ ja meie kooli šokolaadi. Päev lõppes imekauni Eestimaad tutvustava filmi vaatamisega.