Aineolümpiaadide tulemused:

 2016/2017           2017/2018         2018/2019

2019/2020

NB! Tabelit uuendatakse 

Õpioskuste olümpiaad

Krootuse PK     võistkond               2. koht

                      Iti Triin Telling

                      Sofia Maria Ivanova

                      Janek Almere

                      Mia Niinemägi

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

9. klass          Markus Kõiv              2. koht

                      Rihhard Kuld             5. koht

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

9. klass          Markus Kõiv                2. koht

Inglise keele olümpiaad

9. klass           Markus Kõiv                5. koht

Emakeeleolümpiaad

5. klass           Mia Niinemägi             1. koht

6. klass           Iti Triin Telling               7. koht

8. klass           Katriin Sirol                   2. koht

9. klass           Markus Kõiv                  2. koht

Nuputa võistlus maakondlik

4. klass          võistkond                    6. koht

                      Jessica Marleen Sabre         peastarvutamine       2. koht

                       Liisa Vagula                         peastarvutamine       5. koht

                       Melani Telling                       peastarvutamine       20. koht

5.-6. klass     võistkond                      8. koht

                       Mia Niinemägi

                       Risto Toming

                       Janek Almere

                       Marjanika Tsibo

 7. klass         võistkond                      4. koht

                       Heiko Laane

                       Kevin Kuldmägi

                       Taavet Kindsigo

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

6. klass           Iti Triin Telling                 7. koht

                       Janek Almere                 8. koht

7. klass           Heiko Laane                  16. koht

8. klass           Katriin Sirol                     6. koht

                       Välek Veeroja                 11. koht

9. klass           Markus Kõiv                    6. koht

                       Kerttu Konks                   10. koht

                       Eleri Nukk                       18. koht

  Matemaatikaolümpiaad

4. klass          Jessica Marleen Sabre     3. koht

                       Liisa Vagula                      22. koht

5. klass           Mihkel Valter Michelson   16. koht

7. klass           Taavet Kindsigo                7.-10. koht

9. klass           Markus Kõiv                      3. koht

Kunstiolümpiaad

9. klass            Evelin Oraka                    2. koht

Geograafiaolümpiaad

7. klass           Heiko Laane                    10. koht

8. klass           Välek Veeroja                  14. koht

9. klass           Markus Kõiv                     7. koht

Nutispordi piirkonna finaal

6. klass           Iti Triin Telling                  6. koht

7. klass           Heiko Laane                    5. koht

                       Taavet Kindsigo               6. koht

8. klass           Katriin Sirol                      3. koht

                       Välek Veeroja                  5. koht

Nutispordi vabariiklik finaal

Krootuse PK                                           3. koht

8. klass            Katriin Sirol                      12.koht

                        Välek Veeroja                  16. koht

Pranglimise piirkondlik finaal

Sirgujad           Valdur Veeroja                    6. koht

Oskajad           Iti Triin Telling                      7. koht

                        Jessica-Marleen Sabre       9. koht

Neiud               Katriin Sirol                         1. koht

                        Kerttu Konks                        3. koht

                        Anette Ojarand                    5. koht

                        Viktoria Ivanova                   7. koht

Noormehed     Heiko Laane                        3. koht

                        Markus Kõiv                        4. koht

                        Välek Veeroja                      6. koht

                        Kristofer Soo                       7. koht

                        Kevin Kuldmägi                   8. koht

                        Taavet Kindsigo                   9. koht