Aineolümpiaadide tulemused
2001/2002 |
||||
Bioloogiaolümpiaad | ||||
6. klass | ||||
Kardo Karon | 30 punkti | 2. koht | ||
7. klass | ||||
Marit Laas | 33 punkti | 11. koht | ||
9. klass | ||||
Madis Metsalu | 52 punkti | 2. koht | ||
Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor | ||||
5. klass | ||||
Marili Laas | 26 punkti | 15. - 17. kohta | ||
Maria Metsalu | 26 punkti | 15. - 17. kohta | ||
6. klass | ||||
Kaia Palm | 33 punkti | 4. koht | ||
7. klass | ||||
Marit Laas | 18 punkti | 7. - 8. koht | ||
9. klass | ||||
Madis Metsalu | 17 punkti | 4. koht | ||
Nuputa võistlus | ||||
5. - 6. klass | võistkond: | 8. - 9. koht | ||
Maria Metsalu, Janar Säärits, Kaia Palm, Kardo Karon | ||||
7. klass | võistkond: | 5. koht | ||
Marit Laas, Siim Uustalu, Raida Variko | ||||
Känguru | ||||
Benjaminid | (3330 osavõtjat) | |||
Maario Pajumäe | 357. koht | |||
Maria Metsalu | 806. koht | |||
Kaia Palm | 862. koht | |||
Marili Laas | 985. koht | |||
Kardo Karon | 2471. koht | |||
Janar Säärits | 2809. koht | |||
Helmer Pokbinder | 3147. koht | |||
Oliver Käo | 3293. koht | |||
Kadetid | (3222 osavõtjat) | |||
Sandra Mallene | 381. koht | |||
Marit Laas | 665. koht | |||
Mihkel Tina | 1246. koht | |||
Siim Uustalu | 2630. koht | |||
Rein Adoson | 2928. koht | |||
Juuniorid | ||||
Madis Metsalu | 842. koht | |||
Siiri Vaarask | 1819. koht | |||
Matemaatika olümpiaad koolis | ||||
5. klass | ||||
Maria Metsalu | 19 punkti | |||
Marili Laas | 15,5 punkti | |||
Janar Säärits | 13,5 punkti | |||
Oliver Käo | 10,5 punkti | |||
Eveli Tühis | 10 punkti | |||
Maario Pajumäe | 8 punkti | |||
6. klass | ||||
Kaia Palm | 15 punkti | |||
Janeli Säärits | 7,5 punkti | |||
Kardo Karon | 6 punkti | |||
7. klass | ||||
Marit Laas | 19,5 punkti | |||
Silver Suurniit | 9 punkti | |||
Siim Uustalu | 8,5 punkti | |||
Sander Seene | 7,5 punkti | |||
8. klass | ||||
Sandra Mallene | 14,5 punkti | |||
Rünno Villemson | 5 punkti | |||
Angeelika Käo | 1,5 punkti | |||
9. klass | ||||
Madis Metsalu | 14punkti | |||
Meeli Arujõe | 8,5 punkti | |||
Siiri Vaarask | 3 punkti | |||
Keemiolümpiaadi piirkondlik voor | ||||
8. klass | ||||
Sandra Mallene | 39 punkti | 5. koht | ||
Egle Rossmann | 34 punkti | 7. koht | ||
Janeli Tartu | 32,5 punkti | 8. koht | ||
Mirjam Mikson | 11 punkti | 17. koht | ||
Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor | ||||
8. klass | ||||
Jaagup Metsalu | 22 punkti | 2. koht | ||
9. klass | ||||
Madis Metsalu | 45 punkti | 1. koht | ||
Ajalooolümpiaad | ||||
6. klass | ||||
Kardo Karon | 28 punkti | 12. koht | ||
Maakondlik looduseõpetuse olümpiaad | ||||
2.klass | Hannes Härma | 160 punkti | 6. koht | |
Emakeeleolümpiaad | ||||
5. klass | ||||
Maria Metsalu | 79 punkti | 1. koht | ||
Eveli Tühis | 76 punkti | 2. - 3. koht | ||
6. klass | ||||
Kaia Palm | 74,5 punkti | 9. - 10. koht | ||
Inglise keele olümpiaad | ||||
7. klass | ||||
Marit Laas | 56 punkti | 10. - 11. koht | ||
Gerda Leer | 36 punkti | 23. koht | ||
R. Rohu nimeline omaloomingukonkurss | ||||
1. - 3. klass | ||||
Mariliisa Põld | Äramärgitud tööd | |||
4. - 6. klass | ||||
Eveli Tühis | Autasustatud tööd | |||
Allan Niinemägi | Autasustatud tööd | |||
Ivar Väär | Autasustatud tööd | |||
Kerli Vätson | Äramärgitud tööd | |||
Maria Metsalu | Äramärgitud tööd | |||
7. - 9. klass | ||||
Madis Metsalu | Äramärgitud tööd | |||
Jaagup Metsalu | Äramärgitud tööd |